Аерофотозйомка

[ipanorama id=”832″]

Наша студія здійснює аерозйомку (аерофотоомку) для бізнесу, організацій та особистого користування, з використанням обладнання преміум-класу від компанії DJI. Це професійний квадрокоптер, який здатний самостійно утримувати позицію з точністю до півметра, здійснювати польоти навіть при інтенсивних маневрах і наявності вітру. Камера зі стабілізаційним підвісом сприяє тому, що відео виходять ідеальної технічної якості. Камера знімає  фото і відео в форматі 4К 60р. Завдяки цьому Ви отримуєте максимальну деталізацію зображення.

Професійна аерофотозйомка дозволить показати масштаб вашої компанії, особливості географічного розташування, етапи будівництва об’єктів, захід на відкритому повітрі і багато іншого.

Данну послугу ви можете замовити в: Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Вишневе, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Обухів, Васильків,  Київська область, Україна.

Земельні ділянки

Аерофотозйомка земельних ділянок дає наочне уявлення про місцевість, рельєф, насадженнях, віддаленості від водних джерел. Панорамні фото для презентацій.

Комерційна нерухомість

Аерофотозйомка промислових зон, заводів і фабрик. Оцінка стану огороджень, парканів, вхідної групи. Виявлення проблемних ділянок місцевості та об’єктів.

Контент для Instagram

Instagram – мабуть найпопулярніша на сьогодні соціальна мережа. Інстаграм фото відзняте з висоти в потрібному форматі для публікації в стрічці.

Панорами історичних пам’яток, міських визначних пам’яток 

Весілля, святкові заходи, спортивні заходи,  корпоративи

Панорамні зйомки в 3D-форматі

3D-контент вважається найкращою можливістю відчути себе учасником подій, завдяки «ефекту присутності».

Чому вигідно замовляти послугу фотозйомки з повітря в нашій компанії?
Вам надається можливість на ділі оцінити всі переваги замовлення аерозйомки в нашій компанії:

  1. Новітнє обладнання – аерозйомка проводиться на квадрокоптер високого класу від виробників світового рівня. Камер зі стабілізаційним підвісом сприяє тому, що відео виходять ідеальної технічної якості і зображення.
  2. Унікальність робіт – професійний оператор проведе зйомку на найвищому рівні, відобразить найяскравіші моменти вашого свята або іншої події, а також чудові ландшафтні види і пейзажі.
  3. Оптимальна ціна – вартість наших послуг починається від 1 000 гривень за стандартну зйомку, що становить середню ціну по Києву, а якість робіт при цьому залишається на дуже високому рівні.
  4. Професіоналізм у відносинах – ми гарантуємо позитивну результативність взаємовідносин, клієнт залишиться задоволений результатом спвпраці.

Зв’язок зі мною

Ім'я (обов'язково)

Email

Телефон (обов'язково)

Повідомлення

[recaptcha size:compact]