Аерозйомка

Наша студія здійснює аерозйомку для бізнесу, організацій та особистого користування, з використанням обладнання преміум-класу від компанії DJI. Це професійний квадрокоптер, який здатний самостійно утримувати позицію з точністю до півметра, здійснювати польоти навіть при інтенсивних маневрах і наявності вітру. Камера зі стабілізаційним підвісом сприяє тому, що відео виходять ідеальної технічної якості. Камера знімає  фото і відео в форматі 4К 60р. Завдяки цьому Ви отримуєте максимальну деталізацію зображення.

Професійна аерозйомка дозволить показати масштаб вашої компанії, особливості географічного розташування, етапи будівництва об’єктів, захід на відкритому повітрі і багато іншого.

Данну послугу ви можете замовити в: Київ, Ірпінь, Буча, Ворзель, Вишневе, Вишгород, Бровари, Бориспіль, Обухів, Васильків,  Київська область, Україна.
Земельні ділянки

Аерозйомка (аеровідеозйомка) земельних ділянок дає наочне уявлення про місцевість, рельєф, насадженнях, віддаленості від водних джерел. Панорамні відео для презентацій.

Комерційна нерухомість

Аерозйомка промислових зон, заводів і фабрик. Оцінка стану огороджень, парканів, вхідної групи. Виявлення проблемних ділянок місцевості та об’єктів.

Контент для Instagram

Instagram – мабуть найпопулярніша на сьогодні соціальна мережа. Інстаграм відео відзняте з висоти в потрібному форматі для публікації в стрічці тривалістю до 1 хвилини (+10 фото безкоштовно).

Панорами історичних пам’яток, міських визначних пам’яток 

Весілля, святкові заходи, спортивні заходи,  корпоративи

 

Чому вигідно замовляти послугу відеозйомки з повітря в нашій компанії?
Вам надається можливість на ділі оцінити всі переваги замовлення аерозйомки в нашій компанії:

  1. Досвід створення якісного відеоконтенту – більше 10-ти років!
  2. Новітнє обладнання – аерозйомка проводиться на квадрокоптер високого класу від виробників світового рівня. Камер зі стабілізаційним підвісом сприяє тому, що відео виходять ідеальної технічної якості і зображення.
  3. Унікальність робіт – професійний оператор проведе зйомку на найвищому рівні, відобразить найяскравіші моменти вашого свята або іншої події, а також чудові ландшафтні види і пейзажі.
  4. Оптимальна ціна – вартість наших послуг починається від 1 000 гривень за стандартну зйомку, що становить середню ціну по Києву, а якість робіт при цьому залишається на дуже високому рівні.
  5. Професіоналізм у відносинах – ми гарантуємо позитивні  взаємовідносини, клієнт залишиться задоволений результатом співпраці.

Зв’язок зі мною

Ім'я (обов'язково)

Email

Телефон (обов'язково)

Повідомлення

[recaptcha size:compact]